Ant tų žodžių…
Ne veltui sakoma, kad nelaimę galima prisišaukti. Vat ir šiam šuneliui šeimininkas nelaimę prikarksėjo 😀
Ne veltui sakoma, kad nelaimę galima prisišaukti. Vat ir šiam šuneliui šeimininkas nelaimę prikarksėjo 😀
Ši svetainė — juodojo humoro archyvas suaugusiems. Patvirtink, kad esi pilnametis (-ė).
Komentuoti
Komentuoti gali tik prisijungę. Prisijunk per socialinį tinklą — vardą pasiimsim iš ten.
Prisijungti