Geriau ryžas draugas, negu jokio
Prisimeni kaip vaikystėje vietoj SMS žinučių siuntimo stovėdavai po draugų langais? 🙂
Prisimeni kaip vaikystėje vietoj SMS žinučių siuntimo stovėdavai po draugų langais? 🙂
Ši svetainė — juodojo humoro archyvas suaugusiems. Patvirtink, kad esi pilnametis (-ė).
Komentuoti
Komentuoti gali tik prisijungę. Prisijunk per socialinį tinklą — vardą pasiimsim iš ten.
Prisijungti