Juodas humoras 0 balsų

Kodėl nereikia turėt daug santykių

Ir vyrai tokie būna… 😐
Kodėl nereikia turėt daug santykių

@LOL.lt - Geriausias juokų saitas ant Marijos žemės
pateikė 2016-03-01

Komentarai

0 · skaityk savo rizika

Komentuoti