Proga švėsti yra visada.
O tai pas mane irgi šiandien šventė, nusipirkau mineralinio buteliuką, kas kartu atšvęst? 😀
O tai pas mane irgi šiandien šventė, nusipirkau mineralinio buteliuką, kas kartu atšvęst? 😀
Ši svetainė — juodojo humoro archyvas suaugusiems. Patvirtink, kad esi pilnametis (-ė).
Komentuoti
Komentuoti gali tik prisijungę. Prisijunk per socialinį tinklą — vardą pasiimsim iš ten.
Prisijungti