Pusnuogė mergina linksminosi Vilniaus centre
Ir kodėl būtinai reikėjo pareigūnams įsikišti? Juk visai gražu buvo 😀
Ir kodėl būtinai reikėjo pareigūnams įsikišti? Juk visai gražu buvo 😀
Ši svetainė — juodojo humoro archyvas suaugusiems. Patvirtink, kad esi pilnametis (-ė).
Komentuoti
Komentuoti gali tik prisijungę. Prisijunk per socialinį tinklą — vardą pasiimsim iš ten.
Prisijungti