Siaubo filmų logika
Taip dažniausiai vaikinai atrodo, o merginos dažniausiai ties 3-čiu paveiksliuku rėkia… 😀
Taip dažniausiai vaikinai atrodo, o merginos dažniausiai ties 3-čiu paveiksliuku rėkia… 😀
Ši svetainė — juodojo humoro archyvas suaugusiems. Patvirtink, kad esi pilnametis (-ė).
Komentuoti
Komentuoti gali tik prisijungę. Prisijunk per socialinį tinklą — vardą pasiimsim iš ten.
Prisijungti